Otsing

Viru muutused

Oleme võtnud ette väikese suunamuutuse eesmärgil, et kaup jõuaks sinuni kiiremini ja mugavamalt. Paindlikkus ja kiirus on teatavasti hindamatu väärtusega.

 

TOP TOOTED on nüüd esindustes müügisaali riiulitel väljas, et saaksid need vajadusel kiiresti kaasa haarata.

 

TELLITUD KAUBAD jõuavad edaspidi kohale kesklaost. Kui esitad tellimuse enne kella 16.00, tagame, et kaup jõuab soovitud aadressil juba järgmisel päeval.

Juhul, kui soovid oma kaupa saada kiiremini- kohe järgneva päeva hommikul, tule tellimusele järgi meie müügiesindusse (Tallinn, Tartu, Rakvere)! Eelneva päeval enne kl 16:00 tellitud kaubad ootavad sind esinduses, järgmisel hommikul hiljemalt kell 9:00.

 

ALLAHINDLUSED JA PÕNEVAD pakkumised jõuavad sinuni kindlamalt, kui oled registreeritud kasutajaks ja oled liitunud uudiskirja saajatega. Ära riski hea hinna mahamagamisega, uuenda vajadusel oma kliendilepingut niipea kui võimalik! Ka edaspidi saab lisaks e-poele edastada tellimusi e-posti teel tellimus@ve.ee või telefoni teel. See võimalus on ideaalne juhul, kui sul on tekkinud küsimusi või oleks vaja asjatundlikku nõu.

 

KUI VAJAD TEHNILIST TUGE või soovid toote kohta rohkem teada saada, oled teretulnud külastama muidugi müügiesindust või helistama klienditoele. Personaalse lähenemisega tagame, et saad just sulle sobiva lahenduse.

 

AVASIME UUE ESINDUSPOE TALLINNAS, aadressil Peterburi tee 46

Jätkuvalt on ka Viru esindused Tallinnas Kadaka teel, Tartus ja Rakveres.

 

KUUMAD KOSUTAVAD JOOGID OOTAVAD SIND!

Juhul, kui sa veel ei teadnud, siis külastades müügiesindusi, saad kauba komplekteerimist oodates nautida tasuta kohvi, kakaod või puljongit. See kindlasti muudab ooteaja meeldivamaks. 😉

 

Teeme parendusi eesmärgiga pakkuda sulle ostmisel maksimaalset mugavust ja efektiivsust. Alates lihtsast tellimisprotsessist kuni kiire kohaletoimetamiseni, tehnilise toe ja muude lisaväärtusteni – kõik on mõeldud selleks, et muuta su ostukogemus võimalikult meeldivaks.

 

Ikka sinu Viru

filtrid
Sort
display