Viru Elektrikaubanduse veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud meie kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.

Loe lähemalt

Valgustame üheskoos Eestit!

Viru Elektrikaubandus ja kaablitehnoloogia liider Draka on viimase 3 aasta jooksul andnud tõhusa panuse üle 180 välisvalgustuse objekti valmimisse Eestis.

Oleme valgustanud ja muutnud turvalisemaks linnatänavaid ja kergliiklusteid, maanteid ja ristmikke, staadioneid ja õuealasid.

Meil on edukas kogemus koostööst väga erinevate osapooltega, alustades kohalikest omavalitsustest ja Maanteeametist, lõpetades infrastruktuuriobjektide projekteerijate, ehitajate ning kinnisvaraarendajatega.

 

Oleme valgustanud tänavaid Tallinnas, Tartus, Pärnus, Lihulas ja Sauel, töötasime välja innovatiivsed välisvalguslahendused Rapla keskväljaku ja Bekkeri sadama jaoks, andsime oma panuse Kose-Ardu 4-realise teelõigu valgustusprojekti loomisel ja elluviimisel.

Kõigis meie ühistes projektides Prysmiam Groupiga on kulunud kokku üle 300 000 meetri Draka alumiiniumkaableid AXPK, AMKA, ARLC ning Viru Elektrikaubanduse ja Draka koostöö tulemusena on Eestis välja töötatud ja välisvalgustuses laialdast kasutust leidnud kaabel ARLC ja ARLC-PLUS.

 

Kui otsite professionaalseid partnereid valgustuslahenduste väljatöötamiseks ja elluviimiseks, siis võtke meiega ühendust!

 

KÜSI NÕU VÕI PAKKUMIST!

 

Sten Sooäär

valgustus

tooterühma- ja turundusjuht

Sten.Sooaar@ve.ee

T: +372 650 9907

M:+372 529 8448

 

Viljar Jahtmaa

kaablid

tooterühmajuht

Viljar.Jahtmaa@ve.ee

T: +372 650 9904

M:+372 516 4808

Uudised