Viru Elektrikaubanduse veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud meie kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.

Loe lähemalt

Sirena signaalseadmed - tipptasemel disain maksimaalseks ohutuseks!

Viru Elektrikaubanduse tootevalikusse lisandusid maailma juhtiva heli- ja valgussignaalseadmete tootja Sirena moodullahendused!
40-aastase kogemusega Itaalia tootja Sirena signaalseadmeid iseloomustab kõrge kvaliteet, mitmefunktsioonilisus ning lihtne kokkupanek ja paigaldus.  
Signaalvalgustite moodulülesehitus võimaldab kombineerida erinevaid kinnitusaluseid, juhtmestikke, erinevat värvi ja kujuga kupleid, helimooduleid ja kaitsevõresid.
E-LITE signaallambid on saadaval 5 värvitoonis koos võimalusega programmeerida lisavalgusefekte PLC kaudu. E-LITE toodetes kasutatud LED-tehnoloogia tagab 100 000 hooldusvaba töötundi. Saadaval pistikühendusega M12 või 1 m kaabliga versioonid.
MLINE moodulplatvorm annab võimaluse koostada just täpselt selline mitmefunktsiooniline signaalseade, mis sobib kliendi vajadustele ja kasutustingimustesse. Signaalvalgustite moodulülesehitus annab võimaluse kombineerida 8 erinevat tüüpi kuplit 6 eri tüüpi kinnitusalusega kolmes pingevahemikus ja mitmetes värvitoonides.
TWS ja ELYPS sarja moodul-tornvalgustid pakuvad kliendile võimaluse koostada erinevate omadustega moodulitest just selline valgus- ja helisignaalseade, mis tagab konkreetsetes tingimustes maksimaalse ohutuse.

Küsimuste korral pöördu julgesti Sirena tooteinseneri Silver Käosaare poole.
Silver.Kaosaar@ve.ee
T: +372 5040310

Uudised