Otsing

Tallinn

TALLINNA MÜÜGIESINDUS

Kadaka tee 38, 10621 Tallinn
Üldtelefon: 650 9900
Tellimused: tellimus@ve.ee
Avatud: E-R 8.00-17.00

TALLINNA MÜÜGISAAL JA LADU

nimi

ALAR SEPP

MÜÜGIOSAKONNA JUHATAJA


Tallinna müügiosakonna ja lao juhtimine. Klienditeenindus müügisaalis ja kliendihaldus.


Alar.Sepp@ve.ee

+372 650 9912

M: +372 503 5888

nimi

MEELIS KEIV

TOOTEINSENER


Klienditeenindus müügisaalis. VALGUSTUS. Müük.


Meelis.Keiv@ve.ee

+372 650 9919

M: +372 512 2253

nimi

OLEG ZIMAKOV

TOOTEINSENER


Klienditeenindus müügisaalis. KAABLID. Müük.


Oleg.Zimakov@ve.ee

+372 650 9913

M: +372 529 7776

nimi

FILIP MAANDI

MÜÜGIINSENER


Klienditeenindus müügisaalis. Kliendihaldus.


Filip.Maandi@ve.ee

+372 650 9905

M: +372 5866 6140

nimi

KATTY LAATS

TOOTEINSENER


Klienditeenindus müügisaalis. INSTALLATSIOONITARVIKUD. Müük.


Katty.Laats@ve.ee

+372 650 9917

M: +372 5566 1947

nimi

HANNES JUHKAM

LAOKOORDINAATOR


Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine, kaupade liikumise ja ladustamise koordineerimine.


hannes.juhkam@ve.ee

+372 650 9914

M: +372 591 79112

nimi

OLEG KALING

LAOTÖÖTAJA-TÕSTUKIJUHT


Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine.


ladu02@ve.ee

+372 650 9914

nimi

KARL-ERIK KORELL

LAOTÖÖTAJA-TÕSTUKIJUHT


Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine.


ladu02@ve.ee

+372 650 9914

nimi

TARMO LAMBUT

LAOTÖÖTAJA-TÕSTUKIJUHT


Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine.


ladu02@ve.ee

+372 650 9914

nimi

KARL GUSTAV SAVI

LAOTÖÖTAJA-TÕSTUKIJUHT


Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine.


ladu02@ve.ee

+372 650 9914

nimi

OSCAR OHOV

LAOTÖÖTAJA-TÕSTUKIJUHT


Lapsehoolduspuhkusel


oscar.ohov@ve.ee

+372 650 9914

TOOTEJUHID TALLINNAS

nimi

STEN SOOÄÄR

TOOTERÜHMA- JA TURUNDUSJUHT


VALGUSTUS. Ost ja müük. TURUNDUS.


Sten.Sooaar@ve.ee

+372 650 9907

M: +372 529 8448

nimi

STEN KIVISTIK

TOOTERÜHMAJUHT


KILBID JA KILBITARVIKUD. Müük ja ost.


Sten.Kivistik@ve.ee

+372 650 9918

M: +372 5669 0722

nimi

SVEN SIHV

TOOTERÜHMAJUHT


JUHT-, KONTROLL- JA MÕÕTESEADMED. Müük ja ost.


Sven.Sihv@ve.ee

+372 650 9902

M: +372 5343 3161

nimi

ANTTI SILDE

TOOTEINSENER


KILBID JA KILBITARVIKUD. Müük.


Antti.Silde@ve.ee

+372 650 9911

M: +372 504 5737

nimi

ENN ROOSTE

TOOTERÜHMAJUHT


INSTALLATSIOONITARVIKUD. Müük ja ost.


Enn.Rooste@ve.ee

+372 650 9916

M: +372 504 6360

nimi

VILJAR JAHTMAA

TOOTERÜHMAJUHT


KAABLID. Kõrid ja torud. Müük ja ost.


Viljar.Jahtmaa@ve.ee

+372 650 9904

M: +372 516 4808

nimi

ROMAN NIKOLAJENKO

TOOTERÜHMAJUHI ASSISTENT


TÖÖSTUSELEKTROONIKA JA AJAMID. TAASTUVENERGIA LAHENDUSED. PNEUMAATIKA KOMPONENDID. Müük.


Roman.Nikolajenko@ve.ee

M: +372 533 22745

filtrid
Sort
display