Otsing

Tööpakkumised

KLIENDITEENINDAJA

KANDIDEERIN

Kui aktiivne müügitöö ja klientidega meeldiv suhtlemine pakub Sulle pinget ja töörõõmu ning Sulle meeldib töö E-R kindlal tööajal ja kindlal töökohal, siis tule meie Tallinna esindusse elektrimaterjalide müügiga tegelema!

Ootused kandidaadile

Kui elektrimaterjalide valdkond tundub sinu jaoks kaugena, siis kaalu meid ikkagi, sest meile on oluline, et oled tehnilise taibuga, müügitööst huvitatud ning valmis selles valdkonnas arenema.

Oma igapäevatöös, lisaks aktiivsele müügisaali müügitööle ning kliendisuhtlusele, tuleb Sul tegeleda müügipakkumiste ja tellimuste käsitlemisega. Oma loovust saad realiseerida müügisaali näidiste väljapanekul ja korrastamisel.

Sa oled visiitkaart kelle poole kliendid müügisaali sisenedes esmajoones pöörduvad ja seetõttu ootame, et oled rõõmsameelne, abivalmis ja viisakas ning edastad kiiresti vajalikku infot ka kolleegidele.Vahelduseks istuvale tööle saad vajadusel väiksemate kaupade komplekteerimisel abiks olla ja neid klientidele väljastada.

Viru meeskonna koostöösuhteid iseloomustavad vabadus, usaldus ja toetus. Seetõttu on oluline, et sul on suur soov ja tahe olla osa meekonnast ning eelkõige teha aktiivselt koostööd müügi- ja laotöötajatega. On oluline, et oled oma tegevustes järjepidev, hea suhtleja ning suudad hästi rääkida eesti keeles. Kuna elektrikaupadega töötades teab meist igaüks, mis asi on pinge, siis sellega pead Sa samuti hästi toime tulema.

Ettevõte pakub

Me ootame Sinult aktiivset tegutsemist müügisaali müügitöös ning me ei väärtusta Sinu tööpanust ainult müügipreemiaga, vaid ka märkamise ja tunnustusega. Pakume Sulle lisaks kaasaegsetele töövahenditele, 30 päevast puhkust, tervisepäevi ja sporditoetust.

Lisainfo

  • Leping: täistööaeg, töölepingu alusel
  • Tööle asumine: nii pea kui võimalik
  • Töökoha asukoht: Kadaka tee 38, Tallinn
  • Kontakt: Jaanika Lillemets jaanika.lillemets@ve.ee tel: 5166734


Tutvu ka TULE TÖÖLE! lehega. 

 

filtrid
Sort
display