Sirena heli-ja valgussignaalid külmhoonetele

  • LED-valgustusega elektrooniline sireen SIR-E on spetsiaalselt külmkambrites kasutamiseks välja töötatud akustiline ja visuaalne turvaseade, mis võimaldab teatada külmkambri "süsteemi" ohtudest ja/või tõrgetest.

  • SIR-E LED pakub võimsat vilkumist ja 64 erinevat dip-lülitite kaudu valitavat heli: võimalik on heli valgusest täielikult eraldada ning kombineerida erinevatel kanalitel valgusefekte ja helisid.

  • Seadme helivõimsus on kuni 105 dB, mida saab reguleerida integreeritud nupuga. SIR-E LED on loodud taluma karme keskkonnatingimusi, talub temperatuure vahemikus -40°C kuni +55°C

Külmkambrite töö jälgimine ja kontrollimine põllumajandus-toidu-, farmaatsia- või massturustussektoris on hädavajalik, et tagada toiduainete ja ravimite säilitamine vastavalt kehtivatele standarditele.

Vastavalt UNI EN 378-1 standarditele antakse visuaal-akustiline hoiatus väljaspool ruumi signaali "Mees kambris" korral. Häiresignaal peab olema kogu aeg tajutav ja selgelt nähtav. Lisaks tuleb jahutusvedeliku leketest teavitada optilise ja helisignaaliga, et vältida ohtlike ainete kogunemist külmkambrisse.

Vastavalt märgutuledele omistatavate värvide määratluse võrdlusstandarditele -tuleb punase värvi seadet kasutada viivitamatut tegutsemist nõudva ohtliku olukorra näitamiseks. Helisignaalseadet võib kasutada sinise tulega, et anda märku mis tahes rikkest. Eelkõige halvasti suletud uste puhul, mis võivad põhjustada ruumis hoitavate toodete riknemist.

 

Tooted meie E-poes:

Signaaltornid

Loe lisaks tootja kodulehelt:      https://www.sirena.it/en/catalogo/industrial/visual-acoustic-devices/electronic-sirens-en-4/

Архив блога
Filters
Sort
display