Viru Elektrikaubanduse veebilehe sirvimise jätkamisel nõustud meie kasutuskogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.

Loe lähemalt

IDEAALNE LAHENDUS!

Lovato pakub terviklikku valikut mootorite juhtimiseks ja kaitsmiseks mõeldud seadmeid. Kõik Lovato kontaktorid, termoreleed ning mootorikaitselülitid on kasutajasõbraliku disainiga ning kergesti laiendatavad ja ühendatavad.

Suurem osa Lovato toodetest on kohe laost võtta!

LOVATO EELISTEKS ON:

­väga lai tootevalik kasutajasõbralik disain väga kõrge seadmete kvaliteet toodete laiendatavus ja ühendatavus

MÕNED NÄITED VÕIMALUSTEST, MIDA LOVATO PAKUB:

Paljudele kontaktoritele on võimalik eraldi juurde lisada neljas jõupoolus, mis võimaldab meil otse laost pakkuda turu parimat valikut 4P kontaktoreid. Mootorikaitselülitite puhul on nii klahviga kui pöördlülitiga versioonid kuni 40 A vooludeni samas kompaktses 45 mm laias gabariidis Ka mitmed kontaktorid on samade voolude juures turu kõige väiksemate mõõtudega.

Loe toote eelistest lähemalt altpoolt, tutvu tootenimekirjaga valikutabelis, kataloogis või meie kodulehel ning soovi korral võta meiega ühendust!

45 mm laiusega kontaktorid BF09 - BF38

Koormusele kuni 38 A / AC-3 (18,5 kW), 400 V Laius ainult 45 mm: võimaldab kokku hoida ruumi kilbis.

55 mm laiusega kontaktorid BF40 - BF94

Koormusele kuni 95 A / AC-3 (45 kW), 400 V Laius ainult 55 mm: võimaldab kokku hoida ruumis kilbis.

75 mm laiusega kontaktorid BF85 - BF150

Koormustele kuni 150 A / AC-3 (75 kW), 400 V Laius ainult 75 mm: võimaldab kokku hoida ruumis kilbis.

LAIA TÖÖVAHEMIKUGA MÄHISED

BF...D tüüpi kontaktoritel on laia juhtpinge vahemikuga mähised, mis võimaldavad neid kasutada ka kõikuvate pingetega seadmetes (nt elektriraudtee).

4 klemmiga mähised

Mähise juhtpinge saab peale tuua nii toite kui ka koormuse poole pealt (või kasvõi neid kombineerides).

Elektrooniline mähis

Kontaktoritele 40 - 150 A saab paigaldada elektroonilise AC/DC mähise, millel on lai juhtpingete vahemik. Näiteks: üks mähis võimaldab kasutada pingeid vahemikus 100 - 250 V AC/DC.

Sisseehitatud ülepingepiikide summuti (surge suppressor)

BF-seeria kontaktoritel kuni 150A, millel on kas DC või AC/DC mähis, on ülepinge piikide summuti juba sisse ehitatud.

Madala tarbimisega mähised

BF...L kontaktoritel on madal, ainult 2,4 W mähise tarbimisvõimsus. See võimaldab neid juhtida otse kontrolleri väljunditega.

KÜSI NÕU VÕI PAKKUMIST!

Sul tekkis huvi, aga ei leia õiget toodet või vajad abi olemasolevatele toodetele asenduste leidmisel?
Võta ühendust ja aitame lahenduse leida.

STEN KIVISTIK

klibid ja kilbitarvikud
tooterühmajuht

Sten.Kivistik@ve.ee
+372 5669 0722

30 põhjust, miks valida just Lovato tooted

1. LISATAV NELJAS POOLUS

Kontaktoritele 45 - 165 A (AC-1) saab külje peale eraldi lisada neljanda jõupooluse. Tänu sellele saame hoida laos senisest veel paremat valikut kontaktoreid.

2. Mehaaniline blokeering

Väiksemaid, 9 - 25 A kontaktoreid saab mehaaniliselt ja elektriliselt blokeerida ka suuremate kontaktoritega, 9 - 38 A. Mehaanilised blokeeringud BFX5001 ja BFX5301 sisaldavad kaht sisse-ehitatud NC (normaalselt suletud) kontakti, et teostada ka elektriline blokeering.

3. Paigaldus ja kinnitus 35 mm DIN-liistule

Kontaktorite paigaldamine ja eemaldamine standardsele 35 mm DIN-liistule toimub tööriistavabalt - surudes kontaktorit käega allapoole ja liigutades alumist serva taha- või ettepoole.

4. Starterite komplektid

Elektromehaaniliste starterikomplektide ühendus ja paigaldus on äärmiselt lihtne ja töökindel. Mitmed erinevad elektrilised ja mehaanilised ühendused tagavad lihtsa ja lollikindla konstruktsiooni - olgu siis tegemist reversiivse või täht-kolmnurk ühendusega.

5. Lihtne ja kiire termoreleede RF38, RF82 või RF110 ühendamine

Termorelee ühendamise käigus kontaktori külge ühendatakse sama-aegselt ka abikontakt kontaktoripoolse klemmiga. Sellega saavutatakse terviklik mehaaniline ja elektriline ühendus ainult ühe liigutusega ning ilma lisategevusteta.

6. Universaalsed klemmid

Klemmid on sobilikud iga tüüpi juhtmetele - plank, peenkiud, AWG standardile vastav või hoopis ühendussild.Kontaktorite BF09 - BF38 puhul sobib üksainus kruvikeeraja tüüp nii jõukontaktide, abikontaktide kui ka mähise klemmide pingutamiseks.

7. Tarvikute kiirühendus

Abikontaktide ja tarvikute paigaldamine ja eemaldamine toimub kiirelt ja lihtsalt, ilma tööriistadeta. See kehtib ka mähiste asendamisel AC-mähisega BF09 - BF38 kontaktoritel.

8. Libisemisvastane kumm

Kinnitusel asuv kummiriba takistab kontaktorite libisemist DIN-liistu peal isegi vertikaalasendis.

9. Kontaktori ja mootorikaitselüliti vahelised ühendused

Jäigad ühenduslülitid kontaktori ning mootorikaitselüliti vahel võimaldavad kiiresti ja lihtsalt koostada kompaktseid ja vähem ruumi võtvaid mootorite juhtimise lahendusi. Paigalduseks piisab ühest DIN-liistust.

10. IP20 kaitseaste

Kontaktoritel BF09 - BF38 on kiire ligipääs klemmidele kombineeritud IP20 puutekaitsega, vältimaks juhuslikku kontakti juhtivate osadega.

11. Topelt jõuklemmid

Kontaktorid 40 - 150 A on varustatud topeltklemmidega. See võimaldab lihtsalt koostada reversiivseid või täht-kolmnurk ühendusi või kasutada toiteks paralleelkaableid.

12. Elektrooniline mähis

Kontaktoritele 40 - 150 A saab paigaldada AC/DC elektroonilise mähise, mille eelisteks on:

lai töövahemik: 20-48 V, 60-110 V või 100-250 V madal tarbimine töötamise ajal puudub kontaktide lõgisemine ebaühtlase toitepinge puhul.

13. Termoreleed BG-seeria minikontaktoritele

Tüüp RF9, faasi kadumise kontrolliga, käsitsi tagastus Tüüp RFA9, faasi kadumise kontrolliga, automaatne tagastus Tüüp RFN9, ilma faasikontrollita, käsitsi tagastus Tüüp RFNA9, ilma faasikontrollita, automaatne tagastus.

14. Termoreleed BF-seeria kontaktoritele

Tüüp RF38, faasi kadumise kontrolliga, käsitsi või automaatne tagastus Tüüp RFN38, ilma faasikontrollita, käsitsi või automaatne tagastus Tüübid RF82 ja RF110, faasi kadumise kontrolliga, käsitsi tagastus Tüübid RFA82 ja RFA110, faasi kadumise kontrolliga, automaatne tagastus Tüübid RFN82 ja RFN110, ilma faasikontrollita, käsitsi tagastus Tüübid RFNA82 ja RFNA110, ilma faasikontrollita, automaatne tagastus.

15. Termoreeled B-seeria kontaktoritele

Tüübid RF200 ja RF420, faasi kadumise kontrolliga, käsitsi või automaatne tagastus Tüübid RFN200 ja RFN420, faasikontrollita, käsitsi või automaatne tagastus.

16. Eesmine kattekaas termoreleedele

Saadaval on suletav kattekaas. Paigaldades selle relee esiküljele, piiratakse ligipääs rakendusvoolu reguleerimisele, tagastamisele ("Reset") ning "Stop" nupust seiskamisele.

17. Selge indikatsioon käsi- või automaat- tagastuse kohta

RF38 termorelee tarnitakse seadistatuna käsitagastuseks. "Reset" nupu all oleva plaadikese murdmisel on võimalik relee seadistada automaatse tagastuse peale.

18. Plommitav reguleerimisnupu kate

Reguleerimisnupule on võimalik paigaldada läbipaistev kate, mis takistab ebasoovitavat seadete muutmist.

19. Mootorikaitse- lüliti SM1P...

Mootorite kaitse - lühis ja ülekoormus Juhtimine klahvidega Vahemik 0,1 - 40 A (16 valikut) IEC lahutusvõime (Icu) 400 V juures 100 kA ja suurematel nimivooludel 10 kA Sobilik kasutamiseks moodulkilpides.

20. Mootorikaitse- lüliti SM1R...

Mootorite kaitse - lühis ja ülekoormus Pööratava nupuga Vahemik 0,1 - 40 A (16 valikut) IEC lahutusvõime (Icu) 400 V juures 100 kA ja suurematel nimivooludel 20 kA Rakendumisindikaator - nii ülekoormusele kui lühisele.

21.Mootorikaitse- lüliti SM2R...

Mootorite kaitse - lühis ja ülekoormus Pööratava nupuga Vahemik 34 - 63 A (2 valikut) IEC lahutusvõime (Icu) 400V juures 50 kA.

22. Mootorikaitse- lüliti SM3R...

Mootorite kaitse - lühis ja ülekoormus Pööratava nupuga Vahemik 55 - 100 A (3 valikut) IEC lahutusvõime (Icu) 400V juures 50 kA Rakendumisindikaator - nii ülekoormusele kui lühisele.

23. Valmis IE3 mootorite jaoks

Kõik LOVATO mootorikaitselülitid on sobilikud kasutamiseks uute efektiivsete IE3 mootoritega.

24. SM1P... moodulkilpidesse sobilik

Võimalik paigaldada nii moodulkilpi kui ka süvisraamiga kilbi uksele, tagamaks kiire ligipääs juhtnuppudele kilbi ust avamata ka operaatoritele Ka abikontaktid, asendikontaktid ja vabastid on sobilikud moodulkilpides kasutamiseks.

25. 40 A ainult 45 mm laiuses seadmes

0,1 - 40 A ainult 45 mm laiuses seadmes Kõrged lühisvoolutaluvused kuni 40 A Väikesed mõõdud aitavad vähendada ka kilpide mõõtusid.

26. SM1R... rakendumise indikaator

Termilise ja magnetilise rakendumise indikatsioon pöördlüliti asendi abil Eraldi optiline indikatsioon rakendumisel lühisele, tagamaks operaatori ohutus ja süsteemi maksimaalne töökindlus Abikontaktid, mis võivad eraldi teavitada nii ülekoormusele kui lühisele rakendumisest.

27. Uksekäepidemed

Lukustatavad uksekäepidemed pöördlülitiga mootorikaitselülititele. Võimaldab paigalduse viia vastavusse ohutusregulatsioonidega Vastupidavad, paigaldamine toimub lihtsalt ja kiirelt.

28. SM1... kõrgkvaliteetsed plastikud

IEC/EN 60335 standardile vastav plastik kasutamiseks kodustes ja sarnastes lahendustes. Sobilik kasutamiseks toitlustustehnikal EN 45545 standardile vastavad plastikud: käitumine tule korral ning gaaside teke. Sobilik kasutamiseks ka rongidel.

29. Ümbriskarbid

Saadaval erinevad plastkarbid nii klahvide kui pöördlülitiga mootorikaitsetele kuni 40A Pinnapealsed ning süvistatavad versioonid Ideaalne väikesematele masinatele ja eraldiseisvatele seadmetele IP65 kaitseaste ning UV-kindel Tugev plastik, IK07 löögikindlus; läbivad isegi karmi UL standardi kohase “ball impact” testi UL-sertifikaadiga.

30. SM1... lukustatavus

Tabalukuga lukustamise võimalus on standardina olemas tervel seerial, nii klahvide kui pöördlülitiga versioonidel. Tagab suurima ohutuse seadmete hooldamise ajal.

1. LISATAV NELJAS POOLUS

Kontaktoritele 45 - 165 A (AC-1) saab külje peale eraldi lisada neljanda jõupooluse. Tänu sellele saame hoida laos senisest veel paremat valikut kontaktoreid.

3. Paigaldus ja kinnitus 35 mm DIN-liistule

Kontaktorite paigaldamine ja eemaldamine standardsele 35 mm DIN-liistule toimub tööriistavabalt - surudes kontaktorit käega allapoole ja liigutades alumist serva taha- või ettepoole.

5. Lihtne ja kiire termoreleede RF38, RF82 või RF110 ühendamine

Termorelee ühendamise käigus kontaktori külge ühendatakse sama-aegselt ka abikontakt kontaktoripoolse klemmiga. Sellega saavutatakse terviklik mehaaniline ja elektriline ühendus ainult ühe liigutusega ning ilma lisategevusteta.

7. Tarvikute kiirühendus

Abikontaktide ja tarvikute paigaldamine ja eemaldamine toimub kiirelt ja lihtsalt, ilma tööriistadeta. See kehtib ka mähiste asendamisel AC-mähisega BF09 - BF38 kontaktoritel.

9. Kontaktori ja mootorikaitselüliti vahelised ühendused

Jäigad ühenduslülitid kontaktori ning mootorikaitselüliti vahel võimaldavad kiiresti ja lihtsalt koostada kompaktseid ja vähem ruumi võtvaid mootorite juhtimise lahendusi. Paigalduseks piisab ühest DIN-liistust.

11. Topelt jõuklemmid

Kontaktorid 40 - 150 A on varustatud topeltklemmidega. See võimaldab lihtsalt koostada reversiivseid või täht-kolmnurk ühendusi või kasutada toiteks paralleelkaableid.

13. Termoreleed BG-seeria minikontaktoritele

Tüüp RF9, faasi kadumise kontrolliga, käsitsi tagastus Tüüp RFA9, faasi kadumise kontrolliga, automaatne tagastus Tüüp RFN9, ilma faasikontrollita, käsitsi tagastus Tüüp RFNA9, ilma faasikontrollita, automaatne tagastus.

15. Termoreeled B-seeria kontaktoritele

Tüübid RF200 ja RF420, faasi kadumise kontrolliga, käsitsi või automaatne tagastus Tüübid RFN200 ja RFN420, faasikontrollita, käsitsi või automaatne tagastus.

17. Selge indikatsioon käsi- või automaat- tagastuse kohta

RF38 termorelee tarnitakse seadistatuna käsitagastuseks. "Reset" nupu all oleva plaadikese murdmisel on võimalik relee seadistada automaatse tagastuse peale.

19. Mootorikaitse- lüliti SM1P...

Mootorite kaitse - lühis ja ülekoormus Juhtimine klahvidega Vahemik 0,1 - 40 A (16 valikut) IEC lahutusvõime (Icu) 400 V juures 100 kA ja suurematel nimivooludel 10 kA Sobilik kasutamiseks moodulkilpides.

21.Mootorikaitse- lüliti SM2R...

Mootorite kaitse - lühis ja ülekoormus Pööratava nupuga Vahemik 34 - 63 A (2 valikut) IEC lahutusvõime (Icu) 400V juures 50 kA.

23. Valmis IE3 mootorite jaoks

Kõik LOVATO mootorikaitselülitid on sobilikud kasutamiseks uute efektiivsete IE3 mootoritega.

25. 40 A ainult 45 mm laiuses seadmes

0,1 - 40 A ainult 45 mm laiuses seadmes Kõrged lühisvoolutaluvused kuni 40 A Väikesed mõõdud aitavad vähendada ka kilpide mõõtusid.

27. Uksekäepidemed

Lukustatavad uksekäepidemed pöördlülitiga mootorikaitselülititele. Võimaldab paigalduse viia vastavusse ohutusregulatsioonidega Vastupidavad, paigaldamine toimub lihtsalt ja kiirelt.

29. Ümbriskarbid

Saadaval erinevad plastkarbid nii klahvide kui pöördlülitiga mootorikaitsetele kuni 40A Pinnapealsed ning süvistatavad versioonid Ideaalne väikesematele masinatele ja eraldiseisvatele seadmetele IP65 kaitseaste ning UV-kindel Tugev plastik, IK07 löögikindlus; läbivad isegi karmi UL standardi kohase “ball impact” testi UL-sertifikaadiga.

2. Mehaaniline blokeering

Väiksemaid, 9 - 25 A kontaktoreid saab mehaaniliselt ja elektriliselt blokeerida ka suuremate kontaktoritega, 9 - 38 A. Mehaanilised blokeeringud BFX5001 ja BFX5301 sisaldavad kaht sisse-ehitatud NC (normaalselt suletud) kontakti, et teostada ka elektriline blokeering.

4. Starterite komplektid

Elektromehaaniliste starterikomplektide ühendus ja paigaldus on äärmiselt lihtne ja töökindel. Mitmed erinevad elektrilised ja mehaanilised ühendused tagavad lihtsa ja lollikindla konstruktsiooni - olgu siis tegemist reversiivse või täht-kolmnurk ühendusega.

6. Universaalsed klemmid

Klemmid on sobilikud iga tüüpi juhtmetele - plank, peenkiud, AWG standardile vastav või hoopis ühendussild. Kontaktorite BF09 - BF38 puhul sobib üksainus kruvikeeraja tüüp nii jõukontaktide, abikontaktide kui ka mähise klemmide pingutamiseks.

8. Libisemisvastane kumm

Kinnitusel asuv kummiriba takistab kontaktorite libisemist DIN-liistu peal isegi vertikaalasendis.

10. IP20 kaitseaste

Kontaktoritel BF09 - BF38 on kiire ligipääs klemmidele kombineeritud IP20 puutekaitsega, vältimaks juhuslikku kontakti juhtivate osadega.

12. Elektrooniline mähis

Kontaktoritele 40 - 150 A saab paigaldada AC/DC elektroonilise mähise, mille eelisteks on:

lai töövahemik: 20-48 V, 60-110 V või 100-250 V madal tarbimine töötamise ajal puudub kontaktide lõgisemine ebaühtlase toitepinge puhul.

14. Termoreleed BF-seeria kontaktoritele

Tüüp RF38, faasi kadumise kontrolliga, käsitsi või automaatne tagastus Tüüp RFN38, ilma faasikontrollita, käsitsi või automaatne tagastus Tüübid RF82 ja RF110, faasi kadumise kontrolliga, käsitsi tagastus Tüübid RFA82 ja RFA110, faasi kadumise kontrolliga, automaatne tagastus Tüübid RFN82 ja RFN110, ilma faasikontrollita, käsitsi tagastus Tüübid RFNA82 ja RFNA110, ilma faasikontrollita, automaatne tagastus.

16. Eesmine kattekaas termoreleedele

Saadaval on suletav kattekaas. Paigaldades selle relee esiküljele, piiratakse ligipääs rakendusvoolu reguleerimisele, tagastamisele ("Reset") ning "Stop" nupust seiskamisele.

18. Plommitav reguleerimisnupu kate

Reguleerimisnupule on võimalik paigaldada läbipaistev kate, mis takistab ebasoovitavat seadete muutmist.

20. Mootorikaitse- lüliti SM1R...

Mootorite kaitse - lühis ja ülekoormus Pööratava nupuga Vahemik 0,1 - 40 A (16 valikut) IEC lahutusvõime (Icu) 400 V juures 100 kA ja suurematel nimivooludel 20 kA Rakendumisindikaator - nii ülekoormusele kui lühisele.

22. Mootorikaitse- lüliti SM3R...

Mootorite kaitse - lühis ja ülekoormus Pööratava nupuga Vahemik 55 - 100 A (3 valikut) IEC lahutusvõime (Icu) 400V juures 50 kA Rakendumisindikaator - nii ülekoormusele kui lühisele.

24. SM1P... moodulkilpidesse sobilik

Võimalik paigaldada nii moodulkilpi kui ka süvisraamiga kilbi uksele, tagamaks kiire ligipääs juhtnuppudele kilbi ust avamata ka operaatoritele Ka abikontaktid, asendikontaktid ja vabastid on sobilikud moodulkilpides kasutamiseks.

26. SM1R... rakendumise indikaator

Termilise ja magnetilise rakendumise indikatsioon pöördlüliti asendi abil Eraldi optiline indikatsioon rakendumisel lühisele, tagamaks operaatori ohutus ja süsteemi maksimaalne töökindlus Abikontaktid, mis võivad eraldi teavitada nii ülekoormusele kui lühisele rakendumisest.

28. SM1... kõrgkvaliteetsed plastikud

IEC/EN 60335 standardile vastav plastik kasutamiseks kodustes ja sarnastes lahendustes. Sobilik kasutamiseks toitlustustehnikal EN 45545 standardile vastavad plastikud: käitumine tule korral ning gaaside teke. Sobilik kasutamiseks ka rongidel.

30. SM1... lukustatavus

Tabalukuga lukustamise võimalus on standardina olemas tervel seerial, nii klahvide kui pöördlülitiga versioonidel. Tagab suurima ohutuse seadmete hooldamise ajal.

1. LISATAV NELJAS POOLUS

Kontaktoritele 45 - 165 A (AC-1) saab külje peale eraldi lisada neljanda jõupooluse. Tänu sellele saame hoida laos senisest veel paremat valikut kontaktoreid.

5. Lihtne ja kiire termoreleede RF38, RF82 või RF110 ühendamine

Termorelee ühendamise käigus kontaktori külge ühendatakse sama-aegselt ka abikontakt kontaktoripoolse klemmiga. Sellega saavutatakse terviklik mehaaniline ja elektriline ühendus ainult ühe liigutusega ning ilma lisategevusteta.

9. Kontaktori ja mootorikaitselüliti vahelised ühendused

Jäigad ühenduslülitid kontaktori ning mootorikaitselüliti vahel võimaldavad kiiresti ja lihtsalt koostada kompaktseid ja vähem ruumi võtvaid mootorite juhtimise lahendusi. Paigalduseks piisab ühest DIN-liistust.

13. Termoreleed BG-seeria minikontaktoritele

Tüüp RF9, faasi kadumise kontrolliga, käsitsi tagastus Tüüp RFA9, faasi kadumise kontrolliga, automaatne tagastus Tüüp RFN9, ilma faasikontrollita, käsitsi tagastus Tüüp RFNA9, ilma faasikontrollita, automaatne tagastus.

17. Selge indikatsioon käsi- või automaat- tagastuse kohta

RF38 termorelee tarnitakse seadistatuna käsitagastuseks. "Reset" nupu all oleva plaadikese murdmisel on võimalik relee seadistada automaatse tagastuse peale.

21.Mootorikaitse- lüliti SM2R...

Mootorite kaitse - lühis ja ülekoormus Pööratava nupuga Vahemik 34 - 63 A (2 valikut) IEC lahutusvõime (Icu) 400V juures 50 kA.

25. 40 A ainult 45 mm laiuses seadmes

0,1 - 40 A ainult 45 mm laiuses seadmes Kõrged lühisvoolutaluvused kuni 40 A Väikesed mõõdud aitavad vähendada ka kilpide mõõtusid.

29. Ümbriskarbid

Saadaval erinevad plastkarbid nii klahvide kui pöördlülitiga mootorikaitsetele kuni 40A Pinnapealsed ning süvistatavad versioonid Ideaalne väikesematele masinatele ja eraldiseisvatele seadmetele IP65 kaitseaste ning UV-kindel Tugev plastik, IK07 löögikindlus; läbivad isegi karmi UL standardi kohase “ball impact” testi UL-sertifikaadiga.

2. Mehaaniline blokeering

Väiksemaid, 9 - 25 A kontaktoreid saab mehaaniliselt ja elektriliselt blokeerida ka suuremate kontaktoritega, 9 - 38 A. Mehaanilised blokeeringud BFX5001 ja BFX5301 sisaldavad kaht sisse-ehitatud NC (normaalselt suletud) kontakti, et teostada ka elektriline blokeering.

6. Universaalsed klemmid

Klemmid on sobilikud iga tüüpi juhtmetele - plank, peenkiud, AWG standardile vastav või hoopis ühendussild.Kontaktorite BF09 - BF38 puhul sobib üksainus kruvikeeraja tüüp nii jõukontaktide, abikontaktide kui ka mähise klemmide pingutamiseks.

10. IP20 kaitseaste

Kontaktoritel BF09 - BF38 on kiire ligipääs klemmidele kombineeritud IP20 puutekaitsega, vältimaks juhuslikku kontakti juhtivate osadega.

14. Termoreleed BF-seeria kontaktoritele

Tüüp RF38, faasi kadumise kontrolliga, käsitsi või automaatne tagastus Tüüp RFN38, ilma faasikontrollita, käsitsi või automaatne tagastus Tüübid RF82 ja RF110, faasi kadumise kontrolliga, käsitsi tagastus Tüübid RFA82 ja RFA110, faasi kadumise kontrolliga, automaatne tagastus Tüübid RFN82 ja RFN110, ilma faasikontrollita, käsitsi tagastus Tüübid RFNA82 ja RFNA110, ilma faasikontrollita, automaatne tagastus.

18. Plommitav reguleerimisnupu kate

Reguleerimisnupule on võimalik paigaldada läbipaistev kate, mis takistab ebasoovitavat seadete muutmist.

22. Mootorikaitse- lüliti SM3R...

Mootorite kaitse - lühis ja ülekoormus Pööratava nupuga Vahemik 55 - 100 A (3 valikut) IEC lahutusvõime (Icu) 400V juures 50 kA Rakendumisindikaator - nii ülekoormusele kui lühisele.

26. SM1R... rakendumise indikaator

Termilise ja magnetilise rakendumise indikatsioon pöördlüliti asendi abil Eraldi optiline indikatsioon rakendumisel lühisele, tagamaks operaatori ohutus ja süsteemi maksimaalne töökindlus Abikontaktid, mis võivad eraldi teavitada nii ülekoormusele kui lühisele rakendumisest.

30. SM1... lukustatavus

Tabalukuga lukustamise võimalus on standardina olemas tervel seerial, nii klahvide kui pöördlülitiga versioonidel. Tagab suurima ohutuse seadmete hooldamise ajal.

3. Paigaldus ja kinnitus 35 mm DIN-liistule

Kontaktorite paigaldamine ja eemaldamine standardsele 35 mm DIN-liistule toimub tööriistavabalt - surudes kontaktorit käega allapoole ja liigutades alumist serva taha- või ettepoole.

7. Tarvikute kiirühendus

Abikontaktide ja tarvikute paigaldamine ja eemaldamine toimub kiirelt ja lihtsalt, ilma tööriistadeta. See kehtib ka mähiste asendamisel AC-mähisega BF09 - BF38 kontaktoritel.

11. Topelt jõuklemmid

Kontaktorid 40 - 150 A on varustatud topeltklemmidega. See võimaldab lihtsalt koostada reversiivseid või täht-kolmnurk ühendusi või kasutada toiteks paralleelkaableid.

15. Termoreeled B-seeria kontaktoritele

Tüübid RF200 ja RF420, faasi kadumise kontrolliga, käsitsi või automaatne tagastus Tüübid RFN200 ja RFN420, faasikontrollita, käsitsi või automaatne tagastus.

19. Mootorikaitse- lüliti SM1P...

Mootorite kaitse - lühis ja ülekoormus Juhtimine klahvidega Vahemik 0,1 - 40 A (16 valikut) IEC lahutusvõime (Icu) 400 V juures 100 kA ja suurematel nimivooludel 10 kA Sobilik kasutamiseks moodulkilpides.

23. Valmis IE3 mootorite jaoks

Kõik LOVATO mootorikaitselülitid on sobilikud kasutamiseks uute efektiivsete IE3 mootoritega.

27. Uksekäepidemed

Lukustatavad uksekäepidemed pöördlülitiga mootorikaitselülititele. Võimaldab paigalduse viia vastavusse ohutusregulatsioonidega Vastupidavad, paigaldamine toimub lihtsalt ja kiirelt.

4. Starterite komplektid

Elektromehaaniliste starterikomplektide ühendus ja paigaldus on äärmiselt lihtne ja töökindel. Mitmed erinevad elektrilised ja mehaanilised ühendused tagavad lihtsa ja lollikindla konstruktsiooni - olgu siis tegemist reversiivse või täht-kolmnurk ühendusega.

8. Libisemisvastane kumm

Kinnitusel asuv kummiriba takistab kontaktorite libisemist DIN-liistu peal isegi vertikaalasendis.

12. Elektrooniline mähis

Kontaktoritele 40 - 150 A saab paigaldada AC/DC elektroonilise mähise, mille eelisteks on:

lai töövahemik: 20-48 V, 60-110 V või 100-250 V madal tarbimine töötamise ajal puudub kontaktide lõgisemine ebaühtlase toitepinge puhul.

16. Eesmine kattekaas termoreleedele

Saadaval on suletav kattekaas. Paigaldades selle relee esiküljele, piiratakse ligipääs rakendusvoolu reguleerimisele, tagastamisele ("Reset") ning "Stop" nupust seiskamisele.

20. Mootorikaitse- lüliti SM1R...

Mootorite kaitse - lühis ja ülekoormus Pööratava nupuga Vahemik 0,1 - 40 A (16 valikut) IEC lahutusvõime (Icu) 400 V juures 100 kA ja suurematel nimivooludel 20 kA Rakendumisindikaator - nii ülekoormusele kui lühisele.

24. SM1P... moodulkilpidesse sobilik

Võimalik paigaldada nii moodulkilpi kui ka süvisraamiga kilbi uksele, tagamaks kiire ligipääs juhtnuppudele kilbi ust avamata ka operaatoritele Ka abikontaktid, asendikontaktid ja vabastid on sobilikud moodulkilpides kasutamiseks.

28. SM1... kõrgkvaliteetsed plastikud

IEC/EN 60335 standardile vastav plastik kasutamiseks kodustes ja sarnastes lahendustes. Sobilik kasutamiseks toitlustustehnikal EN 45545 standardile vastavad plastikud: käitumine tule korral ning gaaside teke. Sobilik kasutamiseks ka rongidel.

KÜSI NÕU VÕI PAKKUMIST!

Sul tekkis huvi, aga ei leia õiget toodet või vajad abi olemasolevatele toodetele asenduste leidmisel?
Võta ühendust ja aitame lahenduse leida.

STEN KIVISTIK

klibid ja kilbitarvikud
tooterühmajuht

Sten.Kivistik@ve.ee
+372 5669 0722