Tootejuhid

Ära raiska aega sobiva toote otsimisele vaid küsi kohe nõu!

  • Leiame parima lahenduse
  • Pakume sobiva toote
  • Omame suurt laovalikut
  • Toome kauba kohale nii Eestis kui kogu Baltikumis

Vali tootegrupp:


Kaablid

Viljar Jahtmaa

Tooterühmajuht


Oleg Zimakov

Tooteinsener


  • Klienditeenindus müügisaalis. KAABLID. Müük.

  • Oleg.Zimakov@ve.ee
  • T:+372 650 9913
    M:+372 529 7776

Tõnu Laaneloog

Tooteinsener


  • Klienditeenindus Tartu müügisaalis ja kliendihaldus. KAABLID. Müük.

  • Tonu.Laaneloog@ve.ee
  • T:+372 734 4006
    M:+372 518 6836

Tööstuselektroonika ja ajamid

Aleksandr Bõstrov

Tooterühmajuht


  • TÖÖSTUSELEKTROONIKA JA AJAMID. TAASTUVENERGIA LAHENDUSED. PNEUMAATIKA KOMPONENDID. Müük ja ost. Ekspordi koordineerimine.

  • Aleksandr.Bostrov@ve.ee
  • T:+372 329 5794
    M:+372 5912 5311

Aleksei Lvov

Tooteinsener


  • Klienditeenindus Narva müügisaalis. TÖÖSTUSELEKTROONIKA JA AJAMID. Müük.

  • aleksei.lvov@ve.ee
  • T:+372 332 8035
    M:+372 588 35593

Reimo Talimaa

Tooteinsener


  • Klienditeenindus Tartu müügisaalis. TÖÖSTUSELEKTROONIKA JA AJAMID. Müük.

  • reimo.talimaa@ve.ee
  • T:+372 734 4001
    M:+372 586 52886

Juht-, kontroll ja mõõteseadmed

Sven Sihv

Tooterühmajuht


  • JUHT-, KONTROLL- JA MÕÕTESEADMED. Müük ja ost.

  • Sven.Sihv@ve.ee
  • T:+372 650 9902
    M:+372 5343 3161

Silver Käosaar

Tooteinsener


  • Klienditeenindus Tartu müügisaalis ja laotöö. JUHT-, KONTROLL- JA MÕÕTESEADMED. Müük.

  • Silver.Kaosaar@ve.ee
  • T:+372 734 4000
    M:+372 504 0310

Robert Kahre

Tooteinsener


  • Klienditeenindus Rakvere müügisaalis. JUHT-, KONTROLL- JA MÕÕTESEADMED. Müük.

  • Robert.Kahre@ve.ee
  • T:+372 329 5786
    M:+372 506 5317

Kilbid ja kilbitarvikud

Sten Kivistik

Tooterühmajuht


Antti Silde

Tooteinsener


Meelis Oja

Tooteinsener


  • Klienditeenindus Rakvere müügisaalis. KILBID JA KILBIKOMPONENDID. Müük.

  • Meelis.Oja@ve.ee
  • T: +372 329 5787
    M: +372 514 4111

Valgustus

Sten Sooäär

Tooterühma- ja Turundusjuht


  • VALGUSTUS. Ost ja müük. TURUNDUS.

  • Sten.Sooaar@ve.ee
  • T:+372 650 9907
    M:+372 529 8448

Meelis Keiv

Tooteinsener


  • Klienditeenindus müügisaalis. VALGUSTUS. Müük.

  • Meelis.Keiv@ve.ee
  • T: +372 650 9919
    M: +372 512 2253

Andrus Kanna

Tooteinsener


  • Klienditeenindus Rakvere müügisaalis. VALGUSTUS. Müük.

  • Andrus.Kanna@ve.ee
  • T:+372 329 5784
    M:+372 524 3913

Installatsioonitarvikud

Enn Rooste

Tooteinsener


  • Klienditeenindus müügisaalis. INSTALLATSIOONITARVIKUD. Müük.

  • Enn.Rooste@ve.ee
  • T:+372 650 9916
    M:+372 504 6360

Katty Laats

Tooteinsener


  • Klienditeenindus müügisaalis. INSTALLATSIOONITARVIKUD. Müük.

  • Katty.Laats@ve.ee
  • T:+372 650 9917
    M: +372 5566 1947

Võta ühendust