Tallinn

Tallinna müügiesindus

Kadaka tee 38, 10621 Tallinn
Üldtelefon: 650 9900
Tellimused: tellimus@ve.ee
Avatud: E-R 8.00-17.00


Tootejuhid Tallinnas

Sten Kivistik

Tooterühmajuht


Sten Sooäär

Tooterühma- ja Turundusjuht


  • VALGUSTUS. Ost ja müük. TURUNDUS.

  • Sten.Sooaar@ve.ee
  • T:+372 650 9907
    M:+372 529 8448

Sven Sihv

Tooterühmajuht


  • JUHT-, KONTROLL- JA MÕÕTESEADMED. Müük ja ost.

  • Sven.Sihv@ve.ee
  • T:+372 650 9902
    M:+372 5343 3161

Viljar Jahtmaa

Tooterühmajuht


Antti Silde

Tooteinsener



Tallinna müügisaal ja ladu

Alar Sepp

Müügiosakonna juhataja


  • Tallinna müügiosakonna ja lao juhtimine. Klienditeenindus müügisaalis ja kliendihaldus.

  • Alar.Sepp@ve.ee
  • T:+372 650 9912
    M:+372 503 5888

Enn Rooste

Tooteinsener


  • Klienditeenindus müügisaalis. INSTALLATSIOONITARVIKUD. Müük.

  • Enn.Rooste@ve.ee
  • T:+372 650 9916
    M:+372 504 6360

Meelis Keiv

Tooteinsener


  • Klienditeenindus müügisaalis. VALGUSTUS. Müük.

  • Meelis.Keiv@ve.ee
  • T: +372 650 9919
    M: +372 512 2253

Katty Laats

Tooteinsener


  • Klienditeenindus müügisaalis. INSTALLATSIOONITARVIKUD. Müük.

  • Katty.Laats@ve.ee
  • T:+372 650 9917
    M: +372 5566 1947

Oleg Zimakov

Tooteinsener


  • Klienditeenindus müügisaalis. KAABLID. Müük.

  • Oleg.Zimakov@ve.ee
  • T:+372 650 9913
    M:+372 529 7776

Hannes Juhkam

Laokoordinaator


  • Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine, kaupade liikumise ja ladustamise koordineerimine. Bussijuhi asendamine.

  • hannes.juhkam@ve.ee
  • T:+372 650 9914
    M:+372 591 79112

Oscar Ohov

Laotöötaja-Tõstukijuht


  • Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine. Laokoordinaatori asendamine.

  • oscar.ohov@ve.ee
  • T:+372 650 9914

Filip Maandi

Laotöötaja-Tõstukijuht


  • Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine.

  • ladu02@ve.ee
  • T:+372 650 9914

Oleg Kaling

Laotöötaja-Tõstukijuht


  • Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine.

  • ladu02@ve.ee
  • T:+372 650 9914

Ivar Kubja

Autojuht-ekspediitor


Vivian Vagert

Laotöötaja-Tõstukijuht


  • Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine.

  • ladu02@ve.ee
  • T: 650 9914

Võta ühendust