Tallinn

Tallinna müügiesindus

Kadaka tee 38, 10621 Tallinn
Üldtelefon: 650 9900
Avatud: E-R 8.00-17.00


Tallinna müügisaal ja ladu

Alar Sepp

Müügiosakonna juhataja


  • Tallinna müügiosakonna ja lao juhtimine. Klienditeenindus müügisaalis ja kliendihaldus.

  • Alar.Sepp@ve.ee
  • T: 650 9912 M: 503 5888

Oleg Zimakov

Tooteinsener


  • Klienditeenindus müügisaalis. KAABLID. Müük.

  • Oleg.Zimakov@ve.ee
  • T: 650 9913 M: 529 7776

Enn Rooste

Tooteinsener


  • Klienditeenindus müügisaalis. INSTALLATSIOONITARVIKUD. Müük.

  • Enn.Rooste@ve.ee
  • T: 650 9916 M: 504 6360

Meelis Keiv

Tooteinsener


  • Klienditeenindus müügisaalis. VALGUSTUS. Müük.

  • Meelis.Keiv@ve.ee
  • T: 650 9919
    M: 512 2253

Katty Laats

Tooteinsener


  • Klienditeenindus müügisaalis. INSTALLATSIOONITARVIKUD. Müük.

  • Katty.Laats@ve.ee
  • T: 650 9917 M: 5566 1947

Annes Silde

Laokoordinaator


  • Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine, kaupade liikumise ja ladustamise koordineerimine.

  • Annes.Silde@ve.ee
  • T: 650 9914

Hannes Juhkam

Laotöötaja-tõstukijuht


  • Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine. Bussijuhi asendamine.

  • T: 650 9914

Filip Maandi

Laotöötaja-Tõstukijuht


  • Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine.

  • ladu02@ve.ee
  • T: 650 9914

Oleg Kaling

Laotöötaja-Tõstukijuht


  • Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine.

  • ladu02@ve.ee
  • T: 650 9914

Oscar Ohov

Laotöötaja-Tõstukijuht


  • Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine.

  • ladu02@ve.ee
  • T: 650 9914

Ivar Kubja

Autojuht-ekspediitor



Tootejuhid Tallinnas

Viljar Jahtmaa

Tooterühmajuht


Sten Sooäär

Tooterühma- ja Turundusjuht


Sven Sihv

Tooterühmajuht


  • JUHT-, KONTROLL- JA MÕÕTESEADMED. Müük ja ost.

  • Sven.Sihv@ve.ee
  • T: 650 9902 M: 5343 3161

Sten Kivistik

Tooterühmajuht


Antti Silde

Tooteinsener


Võta ühendust