Rakvere

Rakvere müügiesindus

C.T. von Neffi 5 Piira küla, 46607 Lääne-Virumaa
Telefon: 329 5798
Tellimused: tellimus@ve.ee
Avatud: E-R 8.00-17.00


Rakvere müügisaal ja ladu

Nikolai Jeskin

Müügiosakonna juhataja


  • Rakvere ja Narva müügiosakonna ja lao juhtimine. Klienditeenindus Rakvere müügisaalis ja kliendihaldus.

  • Nikolai.Jeskin@ve.ee
  • T:+372 329 5798
    M:+372 522 0896

Meelis Oja

Tooteinsener


  • Klienditeenindus Rakvere müügisaalis. KILBID JA KILBIKOMPONENDID. Müük.

  • Meelis.Oja@ve.ee
  • T: +372 329 5787
    M: +372 514 4111

Andrus Kanna

Tooteinsener


  • Klienditeenindus Rakvere müügisaalis. VALGUSTUS. Müük.

  • Andrus.Kanna@ve.ee
  • T:+372 329 5784
    M:+372 524 3913

Robert Kahre

Tooteinsener


  • Klienditeenindus Rakvere müügisaalis. JUHT-, KONTROLL- JA MÕÕTESEADMED. Müük.

  • Robert.Kahre@ve.ee
  • T:+372 329 5786
    M:+372 506 5317

Andres Tammsaar

Laokoordinaator


  • Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine. Kaupade liikumise ja ladustamise koordineerimine.

  • Andres.Tammsaar@ve.ee
  • T:+372 329 5788
    M:+372 520 3948

Viktor Lepik

Laotöötaja-tõstukijuht


  • Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine.

  • T:+372 329 5788

Aivo Kruus

Laotöötaja-tõstukijuht


  • Kaupade vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine.

  • aivo.kruus@ve.ee
  • T:+372 329 5788

Valdis Pollusk

Autojuht-ekspediitor


  • Kaupade laialivedu ja laotöö.

  • T:+372 329 5788
    M:+372 516 4809

Tootejuhid Rakveres

Aleksandr Bõstrov

Tooterühmajuht


  • TÖÖSTUSELEKTROONIKA JA AJAMID. TAASTUVENERGIA LAHENDUSED. PNEUMAATIKA KOMPONENDID. Müük ja ost. Ekspordi koordineerimine.

  • Aleksandr.Bostrov@ve.ee
  • T:+372 329 5794
    M:+372 5912 5311

Võta ühendust