Administratsioon

Kadaka tee 38, 10621 Tallinn
Üldtelefon: 650 9900
Üldiinfo, kliendilepingud, volitused: info@ve.ee
Arvete e-post: arved@ve.ee
Avatud: E-R 8.00-17.00


Juhtkond ja tugiteenused

Urmas Mülla

Juhataja


Kelly Alurand

Büroojuht


  • Büroohaldus, juhi assisteerimine kliendilepingud ja volitused. Reklaamkingitused ja turundusjuhi assisteerimine.

  • Kelly.Alurand@ve.ee
  • T:+372 650 9900
    M: +372 5302 4310

Jaanika Lillemets

Personali- ja Kvaliteedijuht


  • Personali- ja kvaliteedijuhtimine. Töökeskkond ja -ohutus

  • Jaanika.Lillemets@ve.ee
  • T:+372 650 9901
    M:+372 516 6734

Sten Sooäär

Tooterühma- ja Turundusjuht


  • VALGUSTUS. Ost ja müük. TURUNDUS.

  • Sten.Sooaar@ve.ee
  • T:+372 650 9907
    M:+372 529 8448

Virve Sidron

Tarnejuht


  • Import- ja eksport logistika korraldamine.

  • Virve.Sidron@ve.ee
  • T:+372 650 9909
    M:+372 5303 2025

Evika Vaino

Tarnejuhi assistent


  • Tarnejuhi assisteerimine. Andmesisestus. Import ja eksport logistika korraldamine.

  • Evika.Vaino@ve.ee
  • T: +372 650 9908

Kaie Jaup

Pearaamatupidaja


  • Maksu- ja finantsarvestus

  • Kaie.Jaup@ve.ee
  • T: +372 650 9906
    M: +372 5645 3667

Riina Tomingas

Vanemraamatupidaja


Võta ühendust