Otsing

FLXHEAT - KVALITEETSED KÜTTELAHENDUSED TAANIST!

FLXHEAT - KVALITEETSED KÜTTELAHENDUSED TAANIST!

Viru Elektrikaubandusest saad nüüd FLXHEAT küttekaablilahendused sõbrahinnaga!

Heatcom Corporation A/S on Taani ettevõte, kellel on aastatepikkune kogemus elektriliste põrandaküttelahenduste ja külmakaitsevahendite tootmises ja turustamises. FLXHEAT on Heatcom Corporation'i spetsialistidele suunatud tootevaliku kaubamärk.

KÜTTEKAABLID

Erinevad küttekaablid erinevatesse paigaldistesse ja tingimustesse. Lai valik katmaks erinevaid vajadusi ja nõudeid ning püsiv kvaliteet.

KÜTTEMATID

Küttematid koosnevad tugikangale kinnitatud küttekaablitest ning nende eeliseks on kiire ja ühtlane paigaldus üle kogu põranda. Küttematte kasutatakse nii siseruumide kütmiseks kui ka lume sulatamiseks välialadel. Puit-, parkett- ja laminaatpõrandate kütmiseks kasutatavaid küttematte ei pea põrandasse valama, vaid saab lihtsasti põrandakatte alla paigaldada.

KÜLMUMISKAITSE

Külmumiskaitse kaitseb torusid külmumise eest. Erinevaid külmumiskaitse võimalusi saab vastavalt vajadusele sisse ja välja lülitada ning neid saab kasutada veetoru sees ja ümber.

MOBIILSED TALVETOOTED

FLXHEAT mobiilseid talvetooteid kasutatakse peamiselt ehitusplatsidel, kus ehitustööde häireteta jätkumiseks on vaja kiireid ja tõhusaid lahendusi nii külmakaitseks kui ka lume ja jää sulatamiseks.

PEEGLIKÜTE

Peegliküte hoiab peegli udust ja niiskusest vabana. Tänu liimitavale alusele on peeglisoojenduse paigaldamine väga lihtne.

LISATARVIKUD

Lisatarvikud küttekaablite õigeks ja ohutuks paigaldamiseks, sealhulgas teip, kaablikinnitused, ketid äravoolutorude jaoks ja peegeldavad plaadid soojustamiseks.


KÜSI NÕU VÕI PAKKUMIST:
Enn Rooste
Küttekaablite tooteinsener
Enn.Rooste@ve.ee
+372 504 6360

filtrid
Sort
display