прийти на работу

VIRU LUGU

 1993. aastal alustasime me elektrikaupade müüki auto järelkärust. Täna oleme me Eesti suuremaid elektrikaupade müüjaid ja lahenduste pakkujaid energiavaldkonnas.

See on olnud pikk tee ja me oleme seda käinud kindlalt ja kiirustamata, uskudes, et edu toovad otsused, mis on tehtud läbimõeldult ja püsima jäävad suhted, mis on rajatud usaldusele.

Oleme muutunud koos maailmaga, arenenud meeskonnana, kasvanud koos klientidega ning oma tööd oleme me alati teinud hea energiaga. Sest juba esimesest müügist oleme me teadnud - meie sõna peab pidama, meie lahendused peavad ennast tõestama, me töötame inimestega ja Eesti inimeste heaks.

Kui tahad osa saada Viru heast energiast, siis tule meile tööle!

 

MEESKOND

Viru meeskonna koostöösuhteid iseloomustavad vabadus, usaldus ja toetus. Isiksustega teistmoodi ei saakski, sest igapäevatöös väärtustavad professionaalid võimalust ise valida, kuidas tööülesandeid lahendada ja tulemusi saavutada.

Aga kui meil seisavad ees suuremad väljakutsed, siis me paneme kokku pead ja seljad, sest me teame - meeskond on rohkem, kui selle liikmete summa. Meeskonnatöö loob energiat, mis aitab igast inimesest välja tuua rohkem. Sest ainult nii leiame me lahenduse väljakutsetele, millega kliendid ja valdkond meid proovile panevad.

Me oleme lahenduste leidjad nr 1.

MEIE MAAILM

Me töötame energiavaldkonnas, kuid kõige olulisem, mida me oma klientidele pakume, on usaldus. Me aitame erinevate seadmete ja tarkvara taga näha töötavat tervikut, mis lahendab kliendi probleemi. Ja lahendusi saame me pakkuda ainult läbi usalduse meie teadmiste ja spetsialistide vastu.

Täna on energiavaldkonna trendideks tööstuse automatiseerimine, IoT, digitaliseerimine, targad lahendused jpm. Kõigi trendide keskmes on ökonoomsed lahendused, mis pakuvad säästu ning keskkonna- ja energiasäästlik majandamine on oluline ka meile.

Viru Elektrikaubandus analüüsib pidevalt oma tegevusega seotud keskkonnamõjusid ning optimeerib igapäevatööga seotud energiakulutusi. Ainus energialiik, mille pealt me kokku ei hoia, on positiivne energia. See kannab meie igapäevategemisi ja aastatepikkusi koostöösuhteid.

 

SINU ARENG

Kui energiavaldkond, inseneeria ja müük on maailm, millest otsid eneseteostust, siis tule meile tööle! Kui üks nendest märksõnadest tundub täna veel veidi kaugena, siis kaalu meid ikkagi. Me oleme ettevõte, kus 90% müügitöötajatest on insenertehnilise haridusega, aga haridusega võrdselt oluliseks peame me arengutahet.

Me oleme alati valmis Sinu arengusse investeerima, sest me teame - see tasub ära.

Virus pole harv karjäär, mis algab laost, kuid jõuab välja tooteinseneri töömaale. Kui Sul on tahe, täpsus ja iseloom, võid kindel olla - teadmistega saame me alati aidata. Sellepärast ka inimesed, kes meile tulevad, reeglina jäävad. Mitte küll sellisteks, kes nad olid tulles - nad saavad paremaks ja teevad meid kõiki paremaks.

 

KINDEL TÖÖANDJA

Viru juured on tugevalt Eesti maas ja me ajame üheskoos Eesti asja. Me töötame selle nimel, et meie tööstus, tootmine ja ehitus peaksid sammu innovatsiooniga ning oleksid konkurentsivõimelised ja keskkonnasäästlikud. Me anname oma panuse selleks, et Eesti kodud saaksid soojaks, valgeks ja nutikaks ning avalikus ruumis oleks targad ning säästlikud energialahendused.

Me ei torma kaasa iga trendiga ega võta ebamõistlikke riske, kuid meie pilk on alati suunatud ettepoole. Sellepärast oleme me alati olnud valmis muutusteks ja vahel ka muutuste eestvedajaks.

Targu tegutsemine on teinud meist usaldusväärse partneri ja tööandja, sest me suudame pakkuda oma klientidele kindlust ja töötajatele turvatunnet. Kätel me kedagi ei kanna, sest käed on meil tööd täis, aga kui tarvis, siis me toetame ja paneme õla alla. Me tahame, et Sa tunneksid ennast ettevõttes kindlalt ja hoitult.

 

 

ALUSTA MÜÜGIASSISTENDINA!

Viru Elektrikaubandus on ülikoolis õppivale noorele insenerile või ametikooli elektriala spetsialistile hea stardikoht insenerikarjääri alustamiseks. Miks? Sa oled koolis tööd teinud ja vaeva näinud - meie loome sulle kõik võimalused, et saaksid oma teadmised ja loovuse reaalses maailmas proovile panna.

Valdkond, milles oma oskusi rakendada, on väga lai. Viru Elektrikaubandus pakub elektrikaupu ning töötab välja lahendusi klientidele tööstusest ja tootmisest, ehitusest kuni energiajaotus-süsteemideni. Lisaks teeme tihedat koostööd töökaitse- ning keskkonnaspetsialistide, arhitektide ja projekteerijatega.

 

Meie tegevusala annab Sulle palju võimalusi vastata erinevatele väljakutsetele ning enda proovilepaneku kaudu leida just see amet ja tegevus, milles sa oled kõige parem.

Milliseid töökaaslasi me hindame?

Me ootame oma ridadesse meeskonnamängijaid, aga eeldame, et suudad ka iseseisvalt otsuseid teha ning neid teistele põhjendada ja edasi anda. Õppimisvõime, tehniline taip ja täpsus võiks Sinu isikuomadustes olla tasakaalus leidlikkuse ja julgusega.

Sa ei pea kartma, et vastutus jäetakse ainult Sinu õlgadele - me viskame Su küll vette, aga aitame ka ujuda. Meie tööprotsessid on kindlalt juhitud ning mentorluse abil elad kiiresti sisse firma igapäevaellu. Sinu igapäevatööd müügiassistendina juhendavad nii kliendihalduse kui ka tootespetsialist. Nii viid ennast kiiresti kurssi Viru pakutavate tootegruppide ja tarnijatega ning klientide ja müügitööga.

Kogemuste kasvades pakume Sulle võimalust teha karjääriredelil samme ülespoole. Kuna me panustame inimeste arengusse palju ning usaldame ja hindame neid, kes on meiega koos kasvanud, siis püüame ka vabanenud või uutele ametikohtadele leida töötaja kõigepealt oma ridadest. Edasipüüdlikkus ja saavutused käivad käsikäes ja meie meeskonnas väärib igaühe isiklik areng tähelepanu ja tunnustust.

Viru Elektrikaubanduse meeskonnatunde loovad austus ja hoolimine.

Me soovime, et tunneksid ennast ettevõttes turvaliselt ja hoitult. Turvalisus ei tähenda ainult kindlat tööd, toimivat tööprotsessi ning konkurentsivõimelist palka ja tulemustasu, vaid toetust igal karjäärisammul. Tule pane ennast proovile Eesti juhtivas elektrikaubanduse ja energeetikalahenduste ettevõttes!

Autojuhist Tallinna müügiosakonna juhatajaks

ALAR SEPP
20 aastat Viru Elektrikaubanduses

Kuidas ma Virusse sattusin?
Virusse jõudsin oma lapsepõlve sõbra kaudu, kes ise oli tol ajal Virus müügitöö peal ning kutsus. Nimelt hakkas Tallinna osakond valmima ja vaja oli autojuhti kaupasid klientidele laiali vedama. Aasta oli siis 2001 ehk kohe täitub 20. tööaasta. Ütlen ausalt, et ootused võisid tol ajal olla pigem seotud hea ja stabiilse töökohaga, mis leidsid ka peagi kinnitust. Nii puhast ja selget asjaajamist, kui Virus, polnud varem kohanud.

Millist karjääri ma olen teinud?
2001. aastal tööle asudes ei osanud paremaski unenäos ette näha, kes või kus ma olen aastal 2020. Sel ajal polnud kaugeltki plaanis hakata mingil nn. karjääriredelil ronima. Ja pole seda veel tänaseni. Elus on kombeks asjadel ise kulgeda, tuleb anda neile vaid võimalus ning uks teatud mõttes lahti hoida. 2008 tundsin ise, et ringisõitmisest on saanud jagu täis ja just samal aastal kutsuti mind müügitööle. Oligi paras aeg profiili muuta. Ja aastal 2011 käidi välja idee, hakata Tallinna müügiosakonna juhatajaks. Taas polnud põhjust seda mõtet tagasi lükata ning jätkasin nii müügitöö kui ka teatava juhtimisega. Seega kõik ju hästi ja ei saa öelda, et firma poleks toetanud.

Mis mulle meeldib ja mis motiveerib?
Nii pika staaži juures ühes ettevõttes on vist ilmselge, et midagi peab meeldima. Mis konkreetselt, ei oskagi välja tuua. Aga kindlasti peab ära mainima toreda kollektiivi. Oleme ju teatud mõttes “mammutid”, kuna järjest rohkem on neid, kel tööstaaži enam, kui 10 ja 15 aastat antud ettevõttes. Aga loomulikult ka töö ise – pole korduvaid päevi, iga päev on midagi uut.

Viru meeskonna puhul ma hindan kõige rohkem, et me käime alati nö. “ühte jalga”. Eesmärgid, mida saavutame või püüame saavutada, pole kellegi personaalne pingutus, vaid ikka kogu meeskonna ühine vaev. Asjaajamine on üsna selge ja kui vahel on ka mingeid ebakõlasid meeskonnas, siis neile on seni õnnestunud ikka positiivne lahenduse leida. Seega kokkuvõtteks võin öelda, et Viru on piisavalt hea partner nii oma töötajatele kui ka klientidele.

TULE TOOTEINSENERIKS!

 

Kui otsid elektrikaupade- ja müügimaailmas eneseteostust kõige kõrgemal professionaalsel tasemel, on Sul palju põhjuseid kaaluda meiega liitumist. Ja pärast kaalumist meiega ühendust võtta!

Viru Elektrikaubandus pakub Sulle unistuste kombinatsiooni müügist ja tootemaailmast, klientide ja tarnijatega suhtlemisest, võimalust ennast koolitada ja kursis hoida kõige uuemate tööstustehnoloogiate ja -lahendustega. Kuid unistuste tööpõllul ei tööta unistajad, vaid tegude- inimesed. Elektrikaupadega töötades teab meist igaüks, mis asi on pinge ja sellega pead Sa toime tulema. Sa tead, mida tähendab vastutus- ja otsustusvõime, leidlikkus ja lahendustele orienteeritus ning täpsus ja korrektsus.

Omalt poolt anname Sulle suurte tegude tegemiseks parima meeskonna, mis koosneb oma valdkonna tippspetsialistidest. Meeskonna, kellel on aastatepikkune kogemus innovatiivsete lahenduste väljatöötamises ning energiasäästliku elukeskkonna loomises Eesti inimestele.

Me ootame Sinult tegusid, kuid me pakume vastu tunnustust ning karjäärivõimalusi. Me ei väärtusta Sinu tööpanust ainult konkurentsivõimelise palga ja tulemustasuga, vaid ka märkamise ja tunnustusega. Meie edu mõõduks on arenemine ettevõttena, kuid iga töötaja roll selles on oluline ning tunnustust väärt. Ja kui soovid karjääridelil teha sammu ülespoole, siis tea, et juhiotsinguil pöörame pilgu esimesena oma töötajate poole.

Viru Elektrikaubanduse meeskonnatunde nurgakiviks on üksteistest hoolimine. Me tahame, et tunneksid ettevõtte toetust igal karjäärisammul ja iga päev müügirinde eesliinil töötades.

Kas põhjuseid meiega liitumiseks sai piisavalt? Kui "jah", siis võta ühendust! Kui "ei", siis võta meiega ühendust ja küsi küsimusi, mis jäid vastamata.

Projektijuhist tööstusautomaatika tooterühma juhiks

ALEKSANDR BÕSTROV
10 aastat Viru Elektrikaubanduses

Kuidas ma Virusse sattusin?
Otsisin erialast tööd ja kandideerisin Viru Elektrikaubandusse CV-keskuse kaudu. Kohe kutsuti ka töövestlusele ja sain tööle projektijuhina. Mingeid suuri ootusi mul tööle tulles polnud, arvasin, et eks see on tavaline ettevõte ja rutiinirohke töö, aga reaalsus üllatas kõvasti. Kõigepealt sain ennast kõvasti koolitada ja poole aastaga rohkem teadmisi, kui eelmise viiega. Ja töö ise osutus palju huvitavamaks, kui ma olin mõelnud.

Millist karjääri ma olen teinud?
Alustasin projektijuhina ja juba 2 aasta pärast sain automaatika tootejuhiks. Sealt edasi 4 aasta pärast automaatika tooterühmajuhiks, kus minu tiimis on veel kaks tooteinseneri.

Mis mulle minu töö juures meeldib?
Ma hindan üle kõige vabadust tööd organiseerida. Loomulikult on see vabadus seotud ka vastutusega, et asjad töötaks, kuid mõistlik valikuvabadus töökorraldamise mõttes on meil olemas. Töö klientide ja tarnijatega on samuti huvitav ja täis väljakutseid ning loomulikult motiveerib ka arenguvõimalus. Ja loomulikult on põnev.

Viru meeskonna puhul hindan ma kõrget käitumiskultuuri.
Sa tunned meeskonna toetust ja oled sellepärast ka ise heameelega valmis teistele abi pakkuma. Ühesõnaga, sõbralikud inimesed ja täisprofessionaalid.

KÕIK ALGAB LAOST!

"Midagi peab ju tegema..." ja "Kuskilt peab ju alustama." Nii öeldakse sageli tööpakkumiste kohta, kus pole liiga palju kohustusi ega liiga suur vastutus ja mis ei paku võimalusi.

Viru Elektrikaubanduse laotöötaja töökoht pole selline. Meie ütleme, et kui alustada, siis kohe õigest kohast ja kui ükskõik millist tööd tegema hakata, siis võiks sellel olla ka tulevikuvaade.

Virus ei ole harvad need juhtumid, kui lattu tööle tulnud inimene avastab endas tõsisema huvi müügi ja toodete vastu ning töötab ennast müügiinseneriks. Ja sealt edasi tooteinseneriks. Selles mõttes võime julgelt öelda, et ladu on hea alguspunkt nii toodetele kui ka Sinu karjäärile.

Aga ametivahetus pole kohustus. Me väärtustame professionaalseid laotöötajaid, kes teevad oma tööd täpselt ja korrektselt, keda saab igal hetkel usaldada ja kes päästavad nii mõnegi kliendi päeva. Ja õigeaegne saadetise komplekteerimine ning tarne tähendab meie kliendi jaoks väga palju.

Meie näeme töökäte taga inimest ja oskame teda väärtustada. Sellepärast on meil Sulle pakkuda suurepärased töötingimused, kindel töögraafik, tasemel tehnika ning vajadusel väljaõpe. Ning loomulikult ka väärikas palk ja erinevad kompensatsioonipaketid. Lisaks kõigele satud Sa heasse seltskonda, kes oskab väärtustada ka ühist aega ja ühiseid ettevõtmisi töövälisel ajal

Sinu elu parim töökoht ootab Sind!
Võta meiega ühendust juba täna!

Laotöötajast müügiinseneriks

CHATARINA FREIMAN
2 aastat Viru Elektrikaubanduses

Kuidas minu karjäär Virus algas
Alustasin Viru Elektrikaubanduses tööd laotöötajana ja null teadmistega elektritarvikutest. Töötasin laos 11 kuud, mille käigus tegin endale üldiselt selgeks tooted ja nende kasutusvaldkonna. Tänu töökaaslaste toetusele, sujus töö suurepäraselt.

Minu karjäär Virus.
Kuna mulle meelivad uued väljakutsed ja ka ennast proovile panna, hakkasid peas mõlkuma mõtted, miks mitte proovida müügitööd. Alguses kahtlesin- ehk on selleks veel liiga vara ja võiksin veel veidi oodata. Hea kolleeg aga andis (müügiosakonna juhatajale) Alarile ja (personalijuhile) Jaanikale väikese vihje selle kohta, et Chatarina soovib müügitööd proovida. Nii see suurepärane võimalus mulle ka anti, mille eest olen siiani väga tänulik.Tänaseks töötan Viru Elektrikaubanduses Tallinna müügisaalis klienditeenindajana ning käin tihti koolitustel, et olla veel rohkem kursis oma tööga seonduvate toodetega. Töö on huvitav ja võimaldab mulle igapäevaselt uut ning huvitavat õppida.

Mis mind motiveerib?
Mind motiveerib kõige rohkem enda arendamine, kuid vähemoluline ei ole ka kollektiiv, kellega ma koos töötan. Ma pole nii ühtehoidvat meeskonda veel kohanud, kui siin majas. Lisaks eelnevale võin öelda, et motiveeriv on ka palgasüsteem. Kui pingutada ja teha hästi oma tööd, väljendub see ka töötasus. Igal juhul olen oma valikuga rahul!

Kõige rohkem hindan selle maja sõbralikkust ja tulen igal hommikul siia tööle suurima heameelega. Annan endast parima klienditeeninduses ja kui seeläbi ka kliendid on rahul, siis ongi päev päästetud!

Filters
Sort
display