Otsing
RSS

Uudised

Muretu laadimine Solid- laadimisjaamaga!
Muretu laadimine Solid- laadimisjaamaga!
Säästev areng, teadlik tarbimine ja vastutustundlik eluviis on meie igapäevaelus muutunud üha tähtsamaks. Suur osa maailma heitgaaside hulgast on seotud sisepõlemismootoriga liiklusvahendite kasutamisega. Heitkoguste vähendamiseks asendatakse traditsiooniliste sisepõlemismootoritega sõidukid järk-järgult elektrimootoritega varustatud sõiduvahenditega. Ratio Solid EV Charger on oma dünaamilise koormuse juhtimisega ja päikeseenergia kasutamise võimalustega eriti nutikas elektrisõidukite laadimisjaam. Lisaks dünaamilisele koormuse juhtimisele suudab Solid EV Charger laadida elektriautot 100% teie kodus olevast päikeseenergiasüsteemist. Selle laadimisjaamaga kasutate oma päikeseenergiasüsteemi optimaalselt tarbides laadimiseks kas ainult päikeseenergiat või täiendada seda elektrivõrgust võetava energiaga. Solid Charger jagab ajas sujuvalt laadimiseks vajaminevat võimsust ning tarbib olemasolul rohelist energiat.
Lovato ADXN-seeria sujuvkäivitid
Lovato ADXN-seeria sujuvkäivitid
Lovato ADXN-seeria sujuvkäivitid- lihtsus, kompaktsus, funktsionaalsus! ADXN-seeria sujuvkäivitid sobivad ideaalselt rakendusteks, mis nõuavad lihtsat, kompaktset ja hõlpsasti konfigureeritavat lahendust mootorite järkjärguliseks käivitamiseks ja seiskamiseks. Nende mitmekülgsus muudab need sobilikuks erinevate rakenduste jaoks, sealhulgas pumba, ventilaatori, konveieri ja kompressori juhtimisega, ning need on saadaval voolutugevusega 6 kuni 45 A.
Philips Ledinaire LED valgusega prožektorid
Philips Ledinaire LED valgusega prožektorid
Kompaktseid Ledinaire prožektoreid iseloomustab kõrge efektiivsus ja madal hind. Lisaks lihtsale käsitsemisele pakuvad prožektorid hooldusvabu ja töökindlaid lahendusi.
SLV universaalvalgusti - valgusti igaks olukorraks!
SLV universaalvalgusti - valgusti igaks olukorraks!
Lihtsa ja kiire paigaldusega SLV universaalvalgusti on just see, mida vajad!
Kõik vajalik päikesepargi rajamiseks!
Kõik vajalik päikesepargi rajamiseks!
Viru Elektrikaubandusest leiad vajaliku nii päikesepargi rajamiseks kui ka lahenduse nende paigaldamiseks!
filtrid
Sort
display